HİZMETLER

ES'VİE Kişisel Yaşam Kompleksi
 

yapım aşamasında ...

 VACU MAGİC

 

Vacu Magic Beauty Line fiziksel egzersizi IR ışını ve vakumla birleştirir. Birlikte çalışan tüm faktörler, geleneksel egzersiz programına göre daha fazla kalori yakmanıza yardımcı olur.
Kızılötesi ışık, vücut sıcaklığını ve terlemeyi arttırarak metabolizmanızı hızlandırır. Aynı zamanda cilt hücrelerinizin yenilenmesine ve (ısıtarak) kaslarınızın rahatlamasına yardımcı olur. Vacu Magic her iki tarafında güçlü IR lambalarla donatılmıştır. Vakum etkisi, belin altındaki bölgelerde yağ asidi salınımını hızlandıracak şekilde yağ dokusuna sağlanan kan akışını arttırır.

ROLL MAGİC

Roll masajı, vücuda şekil veren ve daha pürüzsüz ve sıkı bir cilde kavuşmanıza yardımcı olan kanıtlanmış bir yöntemdir.
Yeni ve dinamik çubuklar ve hızlı sonuçlarıyla oldukça etkilidir. Müşteri beklentilerine paralel olarak model,  RAL renkleri arasında seçim yapabileceğiniz lamine gövdeden tasarlanmıştır. Dokunmatik kontrol paneli, yardımcı işlevleri sayesinde cihazın kullanımının genişletilmesine izin vermektedir;ekranda konum gösterilir ve sesli yönlendirme sağlanır.
Roll masajı, dönen silindire sabitlenmiş ahşap çubuklar sayesinde gerçekleştirilen lenf masajıdır. Masaj, selüliti azaltır ve fazla yağlarınızı yakmanıza yardımcı olur.

MAGİC VİB

 

Magic Vib, tüm vücudun titreşimle egzersiz yapmasını sağlayan yeni nesil bir titreşim platformudur.

Titreşimin frekansı, istenmeyen mikro kasılmalar sağlayarak kasların çalışmasına yol açar. Platform, egzersizin etkinliğini arttıracak şekilde belirli frekanslarda titreşimler üretir.
Magic Vib, egzersiz sırasında vücut sıcaklığını arttıran ve böylelikle metabolizmayı hızlandıran IR veya kollajen lambasına sahiptir.

GYMFİT - FOODFİT - VACU MAGIC - MAGİC ROLL - MAGİC VİB -MİKRO PLUS- KİLO KONTROL -ZAYIFLAMA